Home » Naše vize

Naše vize

Věříme, že čas každého z nás je jednou z nejdůležitějších věcí kterou máme, a proto si ho musíme vážit. Rozhodli jsme se jít cestou, která podporuje co nejmenší ztrátu času při nakupování v kamenných obchodech a je zároveň maximálně pohodlná. My sami nemáme rádi nakupování a nejradši vše řešíme z pohodlí našeho gauče. A to je přesně to, co chceme zprostředkovat našim zákazníkům. Věříme, že jde spojit rychlost, pohodlí a maximální podpora uživatelů.

Spousta lidí nám říká, že bojovat s obrovskou konkurencí, která nabízí hry v kamenných prodejnách se nedá. Od přírody jsme ale velmi soutěživí a společně se téhle myšlence hodláme postavit! Věříme si a dáme do toho všechno!

O VirtualKeys podrobně

Projekt VirtualKeys vznikl ze snahy dvou kamarádů, kteří chtěli propojit své dovednosti s něčím, co je baví. Poté, co dostudovali fakultu informatiky a managementu na Univerzitě Hradec Králové, oba nastoupili do zaměstnání. Jeden se zabývá programováním a druhý online marketingem a řízením výroby webových projektů. V hlavách se jim poměrně dlouho rodila myšlenka společného projektu, který by je oba bavil. Zhruba po roce, kdy oba po práci ladili všechny detaily, se zrodily VirtualKeys. A jsou tu pro vás!

Práce na webu nám trvala poměrně dlouho, každopádně se nám to konečně povedlo a za to jsme rádi. Co od nás můžete čekat? Vše se odvíjí od naší vize, které se chceme držet. Stejně jako si vážíme svého času a pohodlí, tak si vážíme těchto věcí i u našich zákazníků a uděláme vše pro to, aby se už nikdy nemuseli brodit davem lidí v obchodních řetězcích a nemuseli narážet na bandu brigádníků, kteří o jejich hrách nevědí vůbec nic. Naším cílem je úspora času s maximálním pohodlím. Na každém zákazníkovi nám velmi záleží a doufáme, že to je a bude vidět. Zní to jako klišé, ale rozhodli jsme se jít směrem, který na našem trhu uznává málokdo. Prvních pár měsíců určitě ukáže, že nám na našich zákaznících záleží, že s každým chceme jednat na rovinu a přinášet něco navíc. Pokud bychom se v budoucnu od naší vize oddalovali, tak bude čas to zabalit, protože ji bereme zároveň jako závazek vůči zákazníkům. I to je důvod proč volit VirtualKeys.

Hra zdarma
20% sleva
50% sleva
10% sleva
8% sleva
5% sleva
Ahoj Uličníku! Vítej u kola šance Virtualkeys.cz!
Vyhraj slevový kupon nebo hru zdarma!
Pravidla hry:
  • Zatočit si můžeš 1x za 20 dní
  • Podvodníci budou diskvalifikováni