Home » FAQ

FAQ

Proč koupit klíč?

Pokud jste někdy kupovali hru v kamenném obchodě, pravděpodobně jste chtěli koupit dárek pro své děti, nebo z čista jasna máte rádi herní krabici v ruce. Co většina lidí však už nedomyslí, je onen fakt, že za hru v takovém případě platíte více peněz, než byste museli a také Vás to stojí Vás čas + prostor, který potřebujete k uložení samotné krabice hry.

V dnešní době však existuje i mnoho dalších alternativ, jak se pohodlněji ke hře dostat – a to aniž byste museli do obchodu chodit. Pokud chcete vyzkoušet novou hru a nemáte ponětí, zda Vás bude bavit, stačí shlédnout několik promo videí, přečíst pár článků a recenzí na internetu a zhruba máte možnost si vytvořit obrázek.

Po té následuje otázka:

Jak mohu hrát ihned, aniž by zprovoznění a instalace trvaly dlouho?

Dnes existuje možnost hru koupit z pohodlí Vašeho domova s možností hru ihned aktivovat, stáhnout a rovnou hrát. Zakoupíte klíč, který následně aktivujete na přiřazené platformě, v knihovně her hru vyberete a rovnou instalujete. Pokud máte rychlý internet, celý proces může trvat i do 5 min. A můžete hrát!

Máte strach, že to nefunguje? Zkuste to a budete sami překvapeni. Pakliže byste narazili na kámen úrazu, rádi Vám s aktivací poradíme na naší Zákaznické podpoře. Pokud by s klíčem nebylo cokoli v pořádku, zajistíme pro Vás u výrobce plnohodnotnou reklamaci. Reklamace se zasílají přes Reklamační formulář.

Více odpovědí na časté dotazy naleznete níže:

VirtualKeys.cz je internetový obchod zabývající se distribucí digitálních klíčů ke hrám. Více se o nás můžeš dočíst na úvodní stránce.
Digitální klíč je ve své podstatě aktivační kód, který ti dovolí instalovat tebou vybranou hru přes platformu k tomu určenou (Steam, Origin, Uplay, atd.). U programů a operačních systémů ti dovolí získat platnou funkční licenci, jako by sis produkt koupil v kamenném obchodě či v krabicovém provedení. Vše proběhne digitální formou, tedy prostřednictvím internetu.
Ušetříš si tak čas i peníze. Z pohodlí tvého gauče si koupíš aktivační klíč, za pár vteřin ho máš v emailu a už ti nic nebrání v tom si hru či program aktivovat. Oproti „krabicovce“ taky ušetříš mnohdy až polovinu peněz. Návod jak aktivovat klíč nalezneš v sekci „Návod k aktivaci“.
Ano, všechny klíče jsou od oficiálních distributorů. Pokud by tomu tak nebylo, tak by ti platforma skrze kterou hraješ (Steam, Origin, Uplay, atd.) ani nedovolila hru nainstalovat. Takže žádný strach!
Aktivace je velmi jednoduchá. Vše potřebné najdeš v sekci „Návod k aktivaci“.
Ano, všechny produkty, které najdeš u nás na webu označené jako „skladem“ jsou k dispozici a mohou u tebe být již do několika vteřin!
Máš zájem o hru, která není aktuálně v naší nabídce? Není problém, napiš nám a my se ji pokusíme do 24 hodin sehnat!
Nechceš se dostat do situace, že vyjde dlouho očekávaná hra, najednou je v pár minutách vyprodána a na tebe nezbylo? Právě z tohoto důvodu máš možnost si danou pecku předobjednat a zařadit se tak přednostně na list kupujících 😉
Ano, není problém si hru nainstalovat do více zařízení (skrze tvoji platformu). Současně ji ale můžeš hrát pouze na jednom zařízení.

 

Samozřejmě, jakmile máš jednou produkt skrze v tebou používanou platformu aktivovaný, tak ti nic nebrání k jejímu znovu-nainstalování.
To je jednoduché, odečti si balení, logistiku, náklady na zaměstnance kamenných obchodů, množství přeprodejců a máš reálnou cenu hry, programu či operačního systému, která se dá pořídit digitálním způsobem.
Vše probíhá digitálně, pomocí internetu. Tvůj klíč ti tedy přijde na email, který uvedeš při objednávce a při platbě kartou do pár vteřin od zaplacení.
Většinou ti aktivační klíč dorazí do pár vteřin/minut od zaplacení. Pro rychlost doporučujeme při objednávce volit platbu kartou – převod je prakticky okamžitý. Maximální dobu doručení však stanovujeme do 3 dnů (Stane se však pouze v případech bankovních převodů a převodů, které trvají déle – vždy vyčkáváme, až se nám platba za objednávku připíše na náš účet).  
Vše o věrnostním programu se dočteš ve stejnojmenné sekci. Co ti ale řekneme hned, je fakt, že u nás se může stát členem opravdu každý a hlavně ZADARMO!
Sami jsme hráli a kupovali hry přes internet, ale už nás nebavilo, jak po nás chce každý platit za věrnostní programy, chce po nás registraci výměnou za otravný spam atp. Rozhodli jsme se proto pro vlastní cestu. U nás dostane každý registrovaný uživatel všechny výhody zdarma. Navíc chceme jednat naprosto na rovinu, takže se na nás neváhej kdykoliv obrátit s jakýmkoliv dotazem. Zároveň ti můžeme zaručit, že budeme pořád vymýšlet nové a nové věci, které určitě oceníš. Nechceme jen tupě prodávat s nulovou přidanou hodnotou. Vážíme si každého zákazníka!
Jsme obyčejní nadšenci do her jako jste vy. Vystudovali jsme fakultu ekonomiky a managementu na Univerzitě v Praze a snažíme se tak uplatnit naše znalosti z oboru a zároveň dělat to, co nás baví!

Hra zdarma
20% sleva
50% sleva
10% sleva
8% sleva
5% sleva
Ahoj Uličníku! Vítej u kola šance Virtualkeys.cz!
Vyhraj slevový kupon nebo hru zdarma!
Pravidla hry:
  • Zatočit si můžeš 1x za 20 dní
  • Podvodníci budou diskvalifikováni